Pracownia ceramiki wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i materiały umożliwiające  tworzenie ceramiki ozdobnej i użytkowej. 

Znajdują się w niej dwa koła garncarskie, walcarka, komora szkliwienia, piece do wypału ceramiki oraz wszelkie sprzęty i narzędzia pozwalające zrealizować unikatowe projekty z gliny. 

Pracownia jest na co dzień miejscem autorskiej pracy twórczej ale także miejscem warsztatów, wykładów, szkoleń, spotkań, wycieczek szkolnychi imprez urodzinowych. Jest to także miejsce otwarte dla wszystkich, którzy samodzielnie chcą skorzystać ze sprzętu oraz narzędzi znajdujących się w Pracowni.
WARSZTATY DLA GRUP

W ofercie są zajęcia dla grup zorganizowanych - formalnych i nieformalnych.

Podczas trwających 60 minut zajęć
w Pracowni poznacie podstawowe techniki lepienia z gliny lub toczenia na kole garncarskim. Każdy z uczestników wykona samodzielnie jedną pracę, która zostanie przeze mnie wypalona
i przesłana na adres placówki/wskazany przez uczestników. 
  
Na miejscu dostępna jest kawa, herbata oraz lemoniada.

Przy grupach powyżej 10 osób jest  możliwość zorganizowania lekkiego posiłku dla uczestników w formie cateringu za dodatkową opłatą.
WYNAJEM PRACOWNI 

Jeśli szukasz ciekawego miejsca na zorganizowanie spotkania, wykładu lub warsztatów - ta oferta jest dla Ciebie.

W cenie otrzymujesz dostęp do infrastruktury Pracowni i terenu wokół (kawiarnia, piaskownica, sensoryczny plac zabaw, 20m2 taras).

Cena max 12 os.: 
100 pln - przygotowanie Pracowni (jeżeli warsztaty wymagają gruntownego sprzątania)
150 pln - 1h
100 pln - każda rozpoczęta kolejna godzina
upArtmentS7

Jeśli chcielibyście spędzić twórczo weekend lub po prostu kilka chwil w urokliwym zakątku Mazowsza, zapraszamy do naszego miejsca. 

Apartament mieści się na pierwszym piętrze budynku. Klimat wnętrza jest wyjątkowy i z pewnością nie zapomniany.  
Nasz upArtmentS7 znajduje się tuż przy Rezerwacie Kępy Kazuńskie, w Otulinie Puszczy Kampinoskiej. Jest tu mnóstwo ścieżek rowerowych i pięknych, widokowych dróżek na wędrówki piesze. Nie ma tu tłumów, sklepów i smogu. Jest za to cisza, spokój i piękne zachody słońca z tarasu. Internet i tv jest, choć zachęcamy do innych aktywności.

Apartament składa się z dwóch pokoi i łazienki z wanną z hydromasażem. Mamy dwa podwójne, wygodne łóżka, biurko, tv oraz kącik dla malucha. Dostępne jest łóżeczko turystyczne, suszarka do włosów, deska do prasowania i książki do czytania:-)

Do dyspozycji naszych Gości jest także wspólna przestrzeń - kawiarnia, shoowroom i łazienka. 

Latem można podziwiać malownicze zachody słońca z tarasu oraz korzystać z ok 125 m2 piaskownicy. Na terenie obiektu jest wydzielone miejsce do palenia ogniska, grillowania i biesiadowania. Mamy dużo akcesoriów sportowych - badminton, piłki, rzutki. 

Za dodatkową opłatą jest możliwość skorzystania z bani kąpielowej z hydromasażem i koloroterapią. 

Chętnie zorganizuję dla Was niezapomniany, kreatywny weekend za miastem!